Test 2

Gelin saçına bant çok yakışacak

Gelin saçı modellerinde yeni sezonun en iddialı modelleri genel olarak bantlı gelin saçları şeklinde karşımıza çıkıyor. Bu sezon gelin saçlarında bant detaylı modeller bir hayli dikkat çekiyor.

 

Özellikle düğününüz açık havada olacaksa salaş ve açık saç modelleri çok uyumlu oluyor. Bu kapalı alanlarda saçlarımızı serbest bırakamayacağımız anlamına gelmez tabiki de. Saçlarınıza taze çiçekler takabilirsiniz yada bu sene çok trend olan saç bantlarından kullanabilirsiniz. Alnınıza doğru düşen taşlı, dantelli ve zincirli bantları bir denemelisiniz.Elbette klasik topuzları ve taçları seven gelin adayları vardır. Ancak bazen sınırları aşıp, farklı şeyler de denemek lazım. Artık gelinliklerin renk ve modelleri bile sınır tanımazken, siz neden saçlarınızda bir farklılık yapmayasınız? Mesela bant yerine kır düğününe özel ve uygun olan papatyaları, gülleri saçlarınıza takabilirsiniz.

 

Toplu olmayan gelin saçlarının en büyük problemi saçların sönmesi ve düşmesidir. Kuaförünüzün kullandığı ürünlere dikkat edin, saatlerce saçlarınızı sabitleyecek bu ürünleri düğününüzden önce denemelisiniz. Kalın buklelerle başlayıp ilerleyen saatlerde dümdüz olan saçları elbette istemeyiz. Eğer saçlarınız zayıf ve ince telliyse bol bol gizli krepe atılmalı saçlarınıza.

Benzer Makaleler